Archiv / 2015 / Aktuality - AMK Hamry nad Sázavou - biketrial

Archiv / 2015 / Aktuality

Zvětšit

Zhodnocení sezóny 2015

Hamerský trialový tým jezdců letos znovu potvrdil, že jeho loňské vítězství v klubové soutěži nebyla náhoda a postaral se o skvělou reprezentaci nejen naší obce, ale i celého sportovního odvětví. Celkem 5 jezdců si svými výkony řeklo o reprezentační tričko a přivezlo ze světa krásná umístění. Jezdili jsme závody obou federací, BIU i UCI. Většina našich reprezentantů však upřednostňuje závody pod prestižnější a profesionálnější federací UCI. Nesrovnatelně vyšší konkurence a úroveň závodů je pro růst jezdců větším přínosem a dosažení úspěchů právě zde je pro jezdce ,,Mekkou trialu“. 

Přečíst celý článek >>


Tečka za sezonou

 

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

TRIAL CUP

21. 11. 2015 od 11.00 hodin (přejímka do 10.30) Horšovský Týn, areál staré ZŠ

Pořadatel: TJ Dynamo Cyklotrial Horšovský Týn

Fotogalerie

FINÁLE TRIAL CUPu Horšovský Týn - Report, Foto a Výsledky na cyklotrial.cz

Plakát a informace >>


Zvětšit

SPORTLife

6.-8. 11. 2015 

9. soutěž seriálu ČMF Mistrovství České republiky v biketrialu 2015

Nedělní Sport Life: růžové naděje

Stejně důležitá jako elitní jezdci, sbírající úspěchy na světových závodech, je pro biketrial armáda mládeže, dětí a potěru. O některých z nich určitě v budoucnu uslyšíme i v cizích jazycích, pro jiné zůstane biketrial jen krátkou kapitolou z dětství – dnes si ale všichni bez rozdílu zaslouží naši pozornost. V neděli patřily sekce na Sport Lifu právě jim. Celý příspěvek www.biketrial-olomouc.cz →

Fotogalerie

Program soutěže

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Fechtl Cup a Zakončení sezóny 2015

Fotogalerie

AMK Hamry nad Sázavou zve všechny příznivce motorek i kol na zakončení úspěšné trialové sezóny 2015. Toto pozvání letos rozšiřujeme i pro ostatní trialové kluby. Soutěžit se tentokrát nebude na kolech, ale pojede se na pinckách, fíkách, fichtlech do obsahu 50 ccm značky Jawa a to s úpravami a bez úprav. A ještě TRIAL Fechtl Cup - jízda zručnosti. No pojede se prostě Fechtl Cup, na který se už řada z vás připravuje a těší. Podmínkou je alespoň motor z Jawy 50, ostatní pojedou pouze mimo závod, ale nějaká cena se pro ně najde také. Opět se připravte na přeměření výkonu, hlučnosti, emisních limitů, test paliv a na dopingovou kontrolu. Jako vždy se pojede o pěkné ceny, tak nic neponechte náhodě. Všichni jezdci, členové a bývalí členové AMK Hamry mají jako vždy občerstvení zdarma. Start v závodě je na vlastní riziko, za jezdce mladší 18 let musí podepsat start zákonný zástupce.

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

#7 MČR Kutná Hora

10. 10. 2015

Pár nevydařených fotek  a výsledky z dnešního závodu.

A ještě pár lepších fotek :)


Zvětšit

#7 MČR Hodonín

3. 10. 2015 Hodonín, za elektrárnou, GPS 48.844096, 17.120261

Výsledky  Fotogalerie (autorská práva)   Facebook

 

 

 

 

 

 

 


Zvětšit

Světový pohár UCI - Maruška jde do finále!

26.-27. 9. 2015, Antwerp, Belgie

Program  Web   Facebook

Výsledky ¼ finále

Elite 26"   Elite 20"

Výsledky ½ finále

Elite Women  Elite 26"   Elite 20"

Výsledky finále

Elite 26"   Elite 20"   Elite Women


Antverpy: Smolař Vašík

Jak dopadla Mája Křivová? A postoupil Vašek Kolář do finále? Mají v Belgii taxíky také modré majáčky? Jsou květiny v Antverpách levnější než v Andoře? Čtěte report z druhého dne Světového poháru a budete  vědět víc. Celý příspěvek →

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

#6 MČR Kyjov

Výsledky

Fotogalerie  (autorská práva)

Pozvánka z kyjovského webu:

Na naší domácí půdě se v sobotu 19.9.2015 od 10:00h pojede závod na který se už dlouho připravujeme. Těšíme se na všechny závodníky i diváky - přijďte se podívat a uvidíte že tento sport je krásný i atraktivní.

Propozice pro závodníky ZDE


Zvětšit

AUTO OPAT MISTROVSTVÍ ČR V TRIALU

Výsledky  Fotky  (autorská práva)

19.-20. 9. 2015 Říčany

Termínový odklad většina proklínala, ale za sebe i ostatní organizátory si troufám říci, že se tento nepopulární krok vyplatil. Získali jsme partnera akce, který pomůže nejen s propagací, ale je i zajímavou značkou na českém trhu. Můžeme se tak těšit na představení nového vozu ŠKODA, které pro náš region bude premiérově právě na Říčanském mistrovství republiky.

Pevně věřím, že s Lukášem Valným a Radkem Konečným z TRIAL KLUBU MRAVENIŠTĚ ŘÍČANY připravíme kvalitní sekce a tímto vyzíváme i další dobrovolníky z řad jezdců a fanoušků, aby se připojili k dobrému dílu. Sekce se budou tvořit ve čtvrtek a pátek před akcí a to pro Elitu 26", Experty a Open kategorie. V sobotu po závodě pak postavíme více kategorií pro a Enduro Trial.

Za organizační tým Vlasta Kabeláč Čiháček

Propozice


Starší články: 1 2 3 4  >>