Archiv / 2015 / Články - AMK Hamry nad Sázavou - biketrial

Archiv / 2015 / Články

Zvětšit

Den bez aut - EXHIBICE

22. 9. 2015 Havlíčkův Brod

Fotogalerie

„Nejde o samoúčelnou akci. Okupace veřejného prostoru auty je stále významnější a kritičtější. V pololetí letošního roku dosáhl počet registrovaných aut v České republice pěti milionů. Jakékoliv akce, které přivedou kohokoliv ke změně názoru ve prospěch omezení používání aut, zejména uvnitř města, jsou tak celospolečensky velmi významné," uvedl Trávníček.

 

 

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Křivová čtvrtá, Kolář osmý na světě

Marie KřivováÚAMK Automotoklubu Hamry nad Sázavou obsadila pěkné čtvrté místo v kategorii Elite žen při světovém šampionátu v cyklotrialu, který se koná tento týden ve Vallnordu. Parádní výkon předvedl na osmém místě nejlepší český biketrialový specialista Václav Kolář.

Přečíst celý článek www.uamk.cz

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Andorra 2015: trialové zklamání i radost

Účast českých trialistů na MS v Andoře provázejí silné emoce. Úlek nad zraněním vedoucího týmu Romana Chvojky a smutek z velmi těsného vypadnutí Václava Koláře z finálové skupiny naštěstí vyvážila radost: ve finále žen dnes nastoupí mezi šest nejlepších Marie Křivová.

Náladu mezi českými trialisty poznamenala autonehoda z prvního dne pobytu. Reprezentačního trenéra Romana Chvojku srazilo auto a se zlomeným loktem skončil v místní nemocnici. Jezdcům tak přibyla starost navíc, ale na překážky jsou trialisté zvyklí.

Soutěž národních týmů, novinka letošního roku, je koncipována především jako show pro diváky. V jediné závodní sekci jsou branky ohodnocené podle obtížnosti 10 až 40 body, které jezdec získá za čistý průjezd. V týmu smí být po jednom jezdci z každé kategorie. Česká reprezentaci stále chybí jezdec v kategorii junior 26", takže jsme byli trochu hendikepováni nižším počtem členů družstva. Vítězem se stal tým Francie, druhé Švýcarsko, třetí Německo - a Česká republika se  musela spokojit s předposledním, sedmým místem.

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Do kostela na kole

Poradní odbor pro otázky životního prostředí při SR ČCE, Ekologická sekce ČKA a Česká křesťanská enviromentální síť vyhlašují na neděli 20.září 2015 a sobotu 19.září 2015 již osmý ročník akce s názvem "Do kostela na kole".

http://www.dokostelanakole.cz/


Zvětšit

Druhé české zlato Tomáši Vepřekovi

Tomáš Vepřek z ÚAMK Biketrial klubu Olomouc se stal na mistrovství světa ve Španělsku letošním šampionem v kategorii benjamin (10-12 let) a po úspěchu Václava Koláře ve středu v kategorii Elite přidal druhé zlato do české sbírky. Dvanáctiletý šikula obsadil v neděli v první etapě letošního mistrovství třetí pozici, ale další dvě pokračování v úterý i ve čtvrtek už vyhrál.

Celý článek na www.uamk.cz

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Kolář obhájil titul mistra světa

Skvělý úspěch dosáhl pro sebe, Českou republiku i ÚAMK klub Biketrial Blansko Václav Kolář. Třetí soutěžní den podal při světovém šampionátu ve španělské Ódeně parádní výkon v nejprestižnější kategoriii Elite a na celkem dvaceti sekcích ve dvou kolech zapsal jen dvakrát čtyři trestné body a soupeře deklasoval rozdílem třídy.

Celý článek na www.uamk.cz

 


WBC 2015: Kdo je kdo


Zvětšit

Rodeotrial vyhnal daňky

Náramné cyklotrialové rodeo bylo k vidění v neděli 28. června nedaleko Zvole. Třetí pokračování Cyklotrialových her mládeže a Open Trialu spolupořádal ÚAMK Biketrial Olomouc ve westernovém městečku Šiklův Mlýn.

Celý článek www.uamk.cz

 


Zvětšit

Biketrialová One Man Show

Čtvrtou soutěž mistrovství České republiky v biketrialu ovládl v sobotu na domácích překážkách v Blansku mistr světa a dvojnásobný evropský šampion v kategorii Elite Václav Kolář. Na celkem šestnácti sekcích obdržel jediný trestný bod, druhý Martin Kakáč, také z ÚAMK Biketrialu Blansko, zapsal bodů 39.

Celý článek na www.uamk.cz

Přečíst celý článek >>


Biketrial mezi Bystřicí a Blanskem

Sobota 20. června 2015, čas 10:00, Blansko – rekreační oblast Palava. Pravý okamžik i místo pro milovníky akrobacie na kolech v provedení nejlepších českých biketrialistů i zahraniční konkurence. Čtvrté pokračování desetidílného domácího šampionátu naváže na soutěž ve Velké Bystřici u Olomouce, kde minulou sobotu znovu dominoval v kategorii Elite mistr světa a dvojnásobný evropský šampión Václav Kolář.

Celý článek na www.uamk.cz

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2 3 4 5 6  >>