Naši jezdci / BÝVALÍ JEZDCI / Vašíček Radek - AMK Hamry nad Sázavou - biketrial

Celkové umístění v kategorii Minime: 8. místo

V roce 2013 v pro mě nové kategorii Minime jsem bohužel odjel pouze tři závody. Na konci prázdnin jsem opět vyfasoval sádru. Na sezonu 2014 jsem odhodlaný plně trénovat co škola dovolí. Děkuju všem, kteří mně na tréninky přepravují.

Fotografie >>


Konečné umístění: 3. místo v ČMF

Kolo: Monty Kamel XXV

Letos to byl můj druhý a taky poslední rok, co jsem jel kategorii Beginner B. Po usilovném tréninku, podpory a pomoci ostatních se mi docela dobře dařilo. Bohužel jsem měl (zase) na konci sezony nohu v sádře a tak jsem si opět nesplnil svůj sen a to závodit v Brně na Sportlifu, ale jsem rád, že jsem jel se svými kamarády a všechny je podporoval, no a na konec jsem skončil na 3. místě. Na sezonu 2013 se těším, protože pojedu kategorii Minime. Vím, že to nebude jednoduchý, ale budu rád, když sem tam něco zajedu.

Fotografie >>


Sezóna 2011 byla fajn. Byl jsem na všech závodech v ČR. To nejlepší ale přišlo v den zakončení sezóny. Dostal jsem od klubu nové kolo krásné černo - zlaté barvy zn. Monty Kamel XXV- děkuju!  I díky tomu trénuju s vervou… na sezónu 2012.

Fotografie >>


Kolo: Monty X-Lite

Dosažené úspěchy v roce 2010
1. místo - Hi-Tec cup Znojmo
3. místo - Hi-Tec cup Ostrava
1. místo - Hi-Tec cup Blansko
1. místo - Hi-Tec cup Kyjov
1. místo - Hi-Tec cup Hamry nad Sázavou


O biketrialu mi řekla mamka, od samého začátku se mi líbil. Trénuju moc rád a v loňské sezóně jsem měl spoustu úspěchů. Měl jsem taky velký úraz, který mě ale ani trochu neodradil. Trénuju na klubovém kole Monty X-Lite v kategorii Beginner B. Těším se na začátek nové sezóny a doufám, že budu stejně úspěšný, jako v té minulé.

Fotografie >>