Naši jezdci / Mokrý Petr - AMK Hamry nad Sázavou - biketrial

Na sezónu 2015 jsem se připravoval celou zimu. Postoupil jsem do kategorie Minime. Na jaře, po zdravotních komplikacích, přišla dvouměsíční pauza, která byla hodně znát na několika úvodních závodech. Postupně se moje fyzička zlepšovala a já dostal nominaci na ME v Březové, kde jsem se umístil na 10. místě. V republikovém seriálu mě připravilo o 3. místo zranění v posledním závodě, ktrerý jsem nedokončil. Doufám, že nastávající sezona bude lepší.   

Umístění: 
4. místo MČR BIU
10. místo ME BIU
3. místo Youth Games UCI

Fotogalerie >>


Kolo: GU

Tento rok byl pro mě posledním v kategorii Benjamin. Pilně jsem se připravoval, abych mohl objet co nejvíce závodů jak pod federací BIU, tak i UCI. V BIU jsem kromě republikových závodů také reprezentoval ČR na ME (Znojmo) a MS (Bueu, Odena a Tanvald).
 

Celkové výsledky v závodech pod federací BIU:
PČR 2. místo
ME Znojmo 5.místo
MS (Španělsko a ČR) 5. místo
Pod federací UCI jsem byl nominován na Světové hry mládeže (World Youth Games) do polského města Zawiercie. Ve velké konkurenci jsem postoupil až do finále.
 

Celkové výsledky v závodech pod federací UCI:
Youth Games (ČR) 2. místo
Youth Games (Polsko) 9. místo

Sezóna byla dlouhá a náročná, ale myslím, že vydařená. A příští rok mě čeká kategorie Minime.

Fotogalerie >>


Kolo: GU

Dosažené úspěchy:
2. místo PČR
8. místo Mistrovství Evropy

V roce 2013 jsem závodil v kategorii Benjamin. V  PČR jsem se umístil na 3. místě a s tímto výsledkem jsem spokojen. Byl jsem také nominován na Mistrovství světa, kde jsem obsadil celkově 16. místo a v Mistrovství Evropy jsem si vybojoval 8. místo. Příští rok budu pokračovat ve stejné kategorii a vynasnažím se, aby mé výsledky byly co nejlepší a budu se těšit na spolupráci i v následujícím roce.

Fotografie >>


Kolo: Monty 207

Dosažené úspěchy:
4. místo PČR
5. místo v Evropském poháru

V roce 2012 jsem postoupil do kategorie benjamin. Již v prvních závodech se projevila dobrá zimní příprava, kterou jsem nepodcenil. Některé překážky byly větší než já, ale dokázal jsem se s tím poprat. Po zkušenostech ze závodů už vím, že tu jde také o psychiku a proto se budu snažit to uplatnit v následující sezóně ve stejné kategorii. A třeba vyrostu i o pár cenťáčků.

Fotografie >>


Kolo: Monty 207

Dosažené úspěchy:
1. místo MČR - mistr ČR 2011
2. místo ME (Švédsko)
6. místo MS (ČR, Španělsko)

Rok 2011 jsem zahájil na novém kole MONTY 207. V kategorii Poussin jsem byl nominován do reprezentace ČR pro závody ME a MS. Byla to pro mě veliká zkušenost. Na výsledcích mají velký podíl všichni trenéři, jezdci a ostatní kteří mě pomáhali. V roce 2012 pojedu kategorii Benjamin a budu se snažit o dobré výsledky.

Fotografie >>
Kolo: Monty 207

Dosažené úspěchy:
3. místo Přebor ČR 2009, Poussin
5. místo EP, Poussin

V roce 2010 jsem se zůčastnil všech závodů Přeboru České republiky v kategorii Poussin. O konečném umístění se rozhodovalo až v posledním závodě a celkově jsem skončil na 3. místě. V Evropském poháru v kategorii Poussin jsem se umístil na 5. místě. Na sezónu 2011 se připravuji na novém kole Monty 207, ze kterého mám velkou radost.

Fotografie >>