Naši jezdci / Křivová Mája - AMK Hamry nad Sázavou - biketrial

Sezonu jsem sice nezačala moc dobře, neboť jsem si zlomila nohu, ale po zahojení jsem to mohla rozjet. Společně s bráškou jsme jezdili po závodech jak pod federací UCI, tak i pod federací BIU. Tento rok jsem si pořádně užila. Závody v zahraničí pod federací UCI byly náročné a konkurence velká což hodně pracovalo s mojí psychikou a nervozita bylapořádná. Přesto to byl to vydařený rok - 6. místo na ME v Alpagu a 4. místo na MS v Andoře mě velice potěšilo. Do příštího roku bych ráda ještě zapracovala na výskocích a rovnováze.

Také bych chtěla poděkovat všem, co mě podporují. Rodině i klubu AMK Hamry. A nejvíce ze všeho bych chtěla poděkovat bráškovi, že mi dělal doprovod i psychickou podporu na MS a popřát mu ať mu to dobře skáče smiley.


Zimní příprava na sezónu 2014

Letošní sezónu jsem si užila a jestli mohu hodnotit, tak se mi povedla. Největší můj úspěch bylo 9. místo na Mistrovství světa v Lillehammeru v Norsku. A právě tento úspěch beru jako zkušenost do příštích let. Teď mě čeká zimní příprava a doufám, že příští rok vyskočím o paletu víc a tím pádem se dostanu i o pár příček nahoru.

Fotogalerie >>


Sezónu 2013 jsem jezdila v kategorii Hobby, což je těžší kategorie oproti kategorii femine.  V této sezóně jsem se chtěla zlepšit a vida, nakonec z toho bylo třetí místo hned za Mildou Grycem a za Peterem Liškou a za mnou na 4. místě byl Michal Stoukal. Právě s nimi to v kategorii Hobby byla velká sranda, byli jsme taková ta fantastická čtyřka smiley, kde jeden druhému přeje úspěch.
I když jsem nestartovala na MS, tak si jsem přesto jistá, že jsem se o kousek zlepšila.
V další sezóně bych ale určitě ráda jela na MS a také bych se ráda účastnila nějakých světových pohárů v UCI.
Co pojedu příští rok zatím nevím, uvidím, co komise českého biketrialu vymyslí, ale rozhodně nechci jezdit obtížnost kategorie femine, která je teď.       

Dosažené úspěchy v roce 2013:
Celkové 3. místo kategorie hobby pod českou motocyklovou federací (BIU)
1. místo - mistryně ČR v kategorie women pod českým svazem cyklistiky (UCI)
Také jsem se účastnila závodu ME v UCI ve švýcarském Bernu, kde jsem byla 8.

Fotografie >>


Sezóna 2012 se mi docela podařila. Měla jsem spoustu úspěchů i neúspěchů. Za svůj největší úspěch považuji to, že jsem na MS v Itálii porazila jednu ze sester Abantových.
Letos pojedu kategorii HOBBY,  kde očekávám zlepšení mých schopností i větší konkurenci a také těžší tratě. Naopak ale vím, že mi to přinese i nemalá omezení na startu jiných závodů, jako třeba Evropském poháru, ME, MS a dalších. Tato omezení mi však nebudou bránit v závodech u nás.

Na další sezónu se těším, takže AHOJ PŘÍŠTÍ ROK.

Fotografie >>


Rok 2011 se mi opravdu vydařil, mé kolo znovu skórovalo. Jak sem slíbila, zapracovala jsem na sobě a na mistrovství světa jsem nakonec skončila 4. za sestrami Abantovými a za slovenskou jezdkyní Kristýnou Sýkorovou. V novém roce mě čeká nemalá změna. Nejen, že budu mít novou soupeřku Bětku Pečínkovou, ale také na mě čeká nové kolo, které je opravu lehoučké a musím uznat, jezdí se na něm možná ještě lépe než na mém minulém, i když to mě dovedlo k dobrým výsledkům. Doufám že Bětě také tak poslouží. Těším se na další sezónu a doufám, že mé nové kolo mi pomůže vyhrávat závody jako to minulé.

Dosažené úspěchy v roce 2011:
1.místo v přeboru České republiky v kategorii femine
2. místo na Mistrovství Evropy
4. místo na Mistrovství Světa

Fotografie >>


Letošní rok 2010 se dařilo víc, než jsem čekala. Byla jsem mile překvapená, jak se mi na tom vyrobeném kole jezdí. Toto kolo mi pomohlo vyhrávat a také díky jemu jsem byla poprvé v životě na mistrovství světa.  Kulila jsem oči na to, co mám přejet, ale šla jsem do toho. Nakonec z toho bylo nečekané třetí místo a to byl největší letošní úspěch. Poprvé jsem také vyhrála domácí soutěž mezi ženami. Na příští rok se velmi těším a snažím se vylepšovat svoji jízdu.

Dosažené uspěchy v roce 2010:
1. místo v Evropském poháru  v kategorii femine
1. místo v Přeboru České republiky v kategorii femine
3. místo na Mistrovství světa v kategorii femine

Fotografie >>


Mé první závody jsem absolvovala v Blansku roku 2006 na kole co mi nechal taťka vyrobit. Za rok jsme sehnali starší kolo Monty 207. Na něm jsem začala jezdit kategorii Femine. Na letošní sezónu 2010 mě taťka postavil kolo na upraveném rámu Monty Kamel 221. Je lehoučké a dobře se na něm jezdí. Mým prozatím největším úspěchem je loňské celkové druhé místo v kategorii Femine a první místo v třídílném seriálu Evropského poháru, který se jel v Česku, Itálii a v Anglii. Ambice na tuto sezónu jsou: Co bude letos to se  uvidí – budu se snažit.

Fotografie >>