AMK Hamry nad Sázavou - biketrial

Zvětšit

Král cyklistiky 2015?

Vedle "Krále cyklistiky" Zdeňka Štybara získala včera ocenění "Královna českého trialu" i Mája Křivová!

Silničář Zdeněk Štybar vyhrál jednapadesátiletý ročník ankety Král cyklistiky a obhájil tak své loňské premiérové vítězství. V historii ankety to bylo již sedmnácté vítězství silničáře, ale zcela zasloužené. Jezdec stáje Etixx-Quick Step má za sebou vynikající sezónu.

Junior: Jiří Janošek

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Přečíst celý článek >>

Zvětšit

Druhý je málo…

„Král není mrtev, ať žije král!“ Nebo. „Do pasti na šampiona se chytil její iniciátor“, tyto titulky by slušely finále mistrovství České republiky v biketrialu, které se konalo 7. a 8. listopadu ve výstavní hale BVV Veletrhy Brno. Že zvítězila jednoznačná česká jednička Václav Kolář z ÚAMK BT Blansko, nikoho nepřekvapuje. Bohužel zřejmě ani zakázaný způsob, jakým se mu pokusil hlavní rival domácí triumf překazit, protože neumí prohrávat. Celý článek na webu ÚAMK...

Zvětšit

Šampión vyhrál také doma

Mistrem České republiky v biketrialu je v nejprestižnější kategorii Elite pro rok 2015 Václav Kolář z ÚAMK BT Blansko. Na trůn se vrátil po roční odmlce, když se loni nezúčastnil dostatečného počtu závodů. Dva vynechal i letos, ale sedm dalších suverénně vyhrál. Pro 24letého dvojnásobného mistra světa i Evropy je letošní domácí titul jedenáctý v kariéře a osmý mezi elitou. Celý článek na webu UAMK...